Karta książki

Imperium na piasku

Imperium na piasku

tytuł oryginalny:
Sandcastle Empire
przekład:
Patrycja Zarawska
wydawnictwo:
Sonia Draga
ISBN:
978-83-8057-267-6
data premiery:
2018
data wydania:
2018/05/23
numer wydania:
1
liczba stron:
450
kraj autora:
Stany Zjednoczone
język oryginalu:
angielski
kategoria:
dla młodzieży

Przed wojną życie siedemnastoletniej Eden było łatwe – klimatyzacja, lody trzy razy dziennie, długie dnie spędzane na plaży. Ale gdy wybuchła rebelia, wszystko się zmieniło.

Władzę na Ziemi przejęła Wataha,  a totalitaryzm nowych przywódców doprowadził do uwięzienia i zamordowania tysięcy ludzi. Eden pozbawiono wszystkiego, co kochała: zabito jej rodzinę i przyjaciół, zniszczono dom, a ją uwięziono. Ale dziewczyna nie ma zamiaru się poddać.  Zrobi wszystko, żeby dostać się na legendarną wyspę Sanctuary, która jest siedzibą ruchu oporu.

Po kilku dniach żeglugi dociera do celu i spotyka innych przeciwników Watahy. Ale radość Eden trwa krótko. Gdy znika jedna z jej towarzyszek i grupa rozpoczyna poszukiwania, okazuje się, że na wyspie roi się od niebezpieczeństw. Przedzierając się przez dżunglę odkrywają śmiertelne pułapki oraz wroga, którego się nie spodziewali.

To miejsce może się okazać znacznie groźniejsze niż świat, od którego Eden uciekła, ale dziewczyna wie, że musi przetrwać, by odzyskać wolność.

Gdzie kupić?

Pozostałe książki tego autora