Karta książki

101 najlepszych restauracji i hoteli w Polsce

101 najlepszych restauracji i hoteli w Polsce

wydawnictwo:
Axel Springer
ISBN:
978-83-7813-671-2
data premiery:
2014/07/11
data wydania:
2014/07/11
numer wydania:
1
liczba stron:
216
kraj autora:
Polska
język oryginalu:
polski
kategoria:
podróże

Idealny przewodnik na wakacyjne podróże po Polsce!

Gdzie dobrze zjeść? Jak dojechać? Gdzie najlepiej wypocząć? Na te i inne pytania Magda Gessler odpowiada w najnowszej swojej książce prezentując , jej zdaniem, najlepsze restauracje i hotele w Polsce.

Zadziwiające jak bardzo nieodkrytym krajem jest Polska. Nie wiemy gdzie i co zjeść, nie mamy pojęcia gdzie przenocować. Nikt nam dotąd nie powiedział, że wystarczy odrobinę zboczyć z utartego szlaku, żeby odnaleźć miejsca magiczne i nieprawdopodobnie smaczne. Magda Gessler od lat przemierza nasz kraj wzdłuż i wszerz. W trakcie swoich podróży poznała ludzi tworzących z pasją nietuzinkowe restauracje i hotele. W swoim przewodniku postanowiła podzielić się doświadczeniem tych miejsc, bo ich istnienie jest spełnieniem jej marzenia o Polsce smacznej, serdecznej i gościnnej.

Wszystkie miejsca w przewodniku łączy jedno – nie należą do sieciowych korporacji gastronomicznych czy hotelowych. Atmosfera którą można w nich odnaleźć nie ma sobie równych, bo właściciele tych lokali – restauracji i hoteli – obecni są w nich zarówno duchem jak i ciałem. Niektóre miejsca szczególnie ciepło zachowały się w pamięci Magdy Gessler, postanowiła więc uhonorować je „Poziomkami Magdy Gessler”, jej prywatnym znakiem jakości.

Magda Gessler

Restauratorka, malarka, podróżniczka, czarodziejka w kuchni i w życiu. Twórczyni nowych miejsc i nowych smaków. Autorka wielu książek kulinarnych. Prowadząca program “Kuchenne rewolucje” oraz jurorka polskiej edycji “MasterChef”. Stała felietonistka tygodnika “Newsweek Polska”.

Gdzie kupić?

Pozostałe książki tego autora