Karta książki

Jak czytać ludzi - radzi agent FBI

Jak czytać ludzi – radzi agent FBI

tytuł oryginalny:
Sizing People Up
przekład:
Małgorzata Maruszkin
wydawnictwo:
Kompania Mediowa
ISBN:
9788395430572
data premiery:
2020
data wydania:
2020/03/25
numer wydania:
1
liczba stron:
281
kraj autora:
Polska
język oryginalu:
angielski
kategoria:
biznes i ekonomia Literatura Faktu poradniki

Jak czytać ludzi – radzi agent FBI!

Książka jest kluczem do odczytywania ludzi: ich intencji, motywacji, dążeń, a w efekcie przewidywania ich zachowań. Dzięki zawartej tu wiedzy pozyskasz umiejętności przydatne wszędzie tam, gdzie masz do czynienia z ludźmi: w domu, biznesie, wśród przyjaciół i znajomych. Autorem “Jak czytać ludzi” jest Robin Dreeke, były szef Wydziału Analizy Behawioralnej FBI. Dzięki swemu doświadczeniu w jednej z najbardziej tajemniczych jednostek Federalnego Biura Śledczego Dreeke wypracował system, który pozwala zdiagnozować i przewidzieć ludzkie zachowania. Teraz tą wiedza dzieli się z Tobą.

Inwestuj w siebie #1: Jak czytać ludzi – radzi agent FBI

“Nauczę cię myśleć jak agent: w sposób uporządkowany, obiektywnie, racjonalnie i chłodno. Z takim nastawieniem można precyzyjnie analizować czyny, słowa, mowę ciała, opinie, reputację, karierę zawodową i zdolności, czyli te elementy, które pozwolą ci przewidzieć dalsze kroki danej osoby.”

“Przewidywanie czyjegoś zachowania to nie fizyka kwantowa, lecz nauka społeczna. Musisz tylko napisać właściwe równanie – stosując logikę, strategię, sceptycyzm, spostrzegawczość – i nie zapominać, że prawda czasami bywa nieprzyjemna, a mimo to nie można zamykać na nią oczu.”

Gdzie kupić?

Pozostałe książki tego autora