Karta książki

Koktajle dla zdrowia i urody

Koktajle dla zdrowia i urody

wydawnictwo:
Zwierciadło
ISBN:
978-83-64776-36-6
data premiery:
25/03/2015
data wydania:
2015/03/25
numer wydania:
1
liczba stron:
224
kraj autora:
Polska
język oryginalu:
polski
kategoria:
poradniki

Od kilku lat na świecie zapanowała moda na koktajle – z owoców, warzyw, ziół i zbóż. Czy w Twojej diecie brakuje owoców i warzyw? Jesz w pośpiechu? A może pragniesz schudnąć? Wygrać ze stresem? Po prostu – zaplanować swoją dietę?

Jeśli tak, ta książka jest właśnie dla Ciebie!

Koktajle dodają energii, dostarczają składników odżywczych, można je tworzyć z ulubionych składników na wiele sposobów. Zamieszczone w tej książce przepisy pozwalają cieszyć się wspaniałym smakiem oraz doskonałym, odżywczym działaniem najróżniejszych owoców i warzyw. Smaczne, niewymagające dużych nakładów energii czy finansów, dostarczają odpowiednio dobrane składniki do naszej diety – wszystkie zalety koktajli zostały ujęte w łatwe do przygotowania przepisy.

 

Kuracje detoksykacyjne, przyspieszające metabolizm, wzmacniające odporność, uspokajające zostały ułożone w proste do przeprowadzenia tygodniowe plany żywieniowe. Potrzebujesz tygodnia dla pięknej cery – nic prostszego. Smaczne, zdrowe i łatwe do przygotowania koktajle dostarczą Twojej skórze wszystkich niezbędnych składników.

Gdzie kupić?

Pozostałe książki tego autora