Karta książki

Ukryte Słowa

Ukryte Słowa

wydawnictwo:
Nowa Era
ISBN:
9788326733598
data premiery:
2018
data wydania:
2018/09/11
numer wydania:
1
liczba stron:
48
kraj autora:
Polska
język oryginalu:
polski
kategoria:
dla dzieci

Wspaniały sposób na zachęcenia dziecka do czytania! Pełne humoru wiersze genialnej poetki Małgorzaty Strzałkowskiej z ilustracjami zastępującymi niektóre słowa. Nawet dzieci, które dopiero poznają świat liter mogą aktywnie uczestniczyć w czytaniu. Do książki dołączona jest kartonowa strzałka, która ułatwia zabawę i pomaga doskonalić czytelnicze umiejętności!

Wiersze Małgorzaty Strzałkowskiej z ilustracjami wewnątrz tekstu! Zastąpienie niektórych słów obrazkami uatrakcyjnia lekturę, umożliwia zarówno wspólne, jak i samodzielne czytanie. Dzieci, które dopiero uczą się czytać, z pomocą kartonowej strzałki podążają wzrokiem za tekstem i „odczytują” obrazkowe słowa. Dzieci czytające samodzielnie, doskonalą tę umiejętność, bawiąc się nietypowym przedstawieniem tekstu. Najwyższą jakość ilustracji zapewnia Agnieszka Żelewska.

W PREZENCIE – kartonowa strzałka ułatwiająca czytanie! Pozwala wybrać jeden z trzech sposobów czytania, w zależności od tego, na jakim etapie nauki jest dziecko.

Dla dzieci:

–  kilkadziesiąt pełnych humoru, bogato ilustrowanych wierszy
– oryginalne kartonowe strzałki do zabawy z czytaniem
– rekomendacja „Świerszczyka” – gwarancja dobrej zabawy

Dla rodziców:
– wskazówki, jak zacząć z dziećmi przygodę z czytaniem, jak wciągnąć dzieci do świata liter oraz jak się bawić i pracować z tekstem
– rekomendacja magazynu dla dzieci „Świerszczyk” – gwarancja mądrej zabawy i efektywnego spędzania czasu

Gdzie kupić?

Pozostałe książki tego autora