Pisarz x.pl

19 lutego 2017

Xięgarnia odcinek 194. Rafał Kosik

W 194 odcinku Xięgarni Rafał Kosik i jego cykl dla dzieci i młodzieży "Felix, Net i Nika", tajemnica wiersza, którą odkrywa Michał Rusinek oraz dyrektor warszawskiego ZOO Andrzej Kruszewicz i jego ulubione lektury. Producentem programu jest TVN24, producentem wykonawczym jest Kompania Mediowa.

15 stycznia 2014

Rafał Kosik – wywiad, część II

  „Fantastyka daje możliwość uniesienia się nad rzeczywistość i opowiedzenia o niej z innego punktu widzenia niż w prozie realistycznej”. Rafał Kosik, autor bestsellerowego cyklu o przygodach Felixa, Neta i Niki, opowiada Agacie Passent o polskim środowisku „fantastycznym”, romantycznej stronie technologii, a także trafianiu w gusta młodych czytelników.

15 stycznia 2014

Rafał Kosik – wywiad, część I

  „Fantastyka daje możliwość uniesienia się nad rzeczywistość i opowiedzenia o niej z innego punktu widzenia niż w prozie realistycznej”. Rafał Kosik, autor bestsellerowego cyklu o przygodach Felixa, Neta i Niki, opowiada Agacie Passent o polskim środowisku „fantastycznym”, romantycznej stronie technologii, a także trafianiu w gusta młodych czytelników.   Obejrzyj drugą część...