Karta książki

Trochę większy poniedziałek

Trochę większy poniedziałek

wydawnictwo:
Wydawnictwo Literackie
ISBN:
978-83-08-05171-9
data premiery:
2013
data wydania:
2013/06/19
numer wydania:
1
liczba stron:
302
kraj autora:
Polska
język oryginalu:
polski
kategoria:
literatura obyczajowa

Czytaj fragment 1 - "Trochę większy poniedziałek"

Mądra książka o tym, co ważne!

Katarzyna Grochola zabiera nas w literacką podróż pełną przygód, cudownych chwil, niespodzianek i życiowych wskazówek.

Uwielbiana przez czytelników autorka – z przymrużeniem oka i całkiem na serio, z dużą dozą ciepła i wdzięku – opisuje świat i ludzi i podpowiada, jak żyć w zgodzie ze sobą, pokazuje magię codzienności, uświadamia nam, czym są bliskość i prawdziwa miłość. A przede wszystkim udowadnia, że nasze dziś i jutro zależą od nas, a szczęście jest na wyciągnięcie ręki.

“Trochę większy poniedziałek” – na każdy dzień tygodnia, na każdy miesiąc, na każdą porę i pogodę. Książka, po którą warto sięgnąć, kiedy jest dobrze, kiedy jest źle i tak po prostu, bez okazji, by poczuć, że życie jest piękne, ale wcale nie takie oczywiste, jak by się mogło zdawać…

Katarzyna Grochola należy do pisarek które potrafią zaskoczyć! Królowa polskiej powieści obyczajowej zmierzyła się już z autobiografią, zaprezentowała jedyny w swoim rodzaju literacki dialog z córką, a w ostatniej książce wcieliła się w mężczyznę! I kiedy już się wydawało, że autorka bestsellerowej “Houston, mamy problem” powróciła do powieści, do rąk czytelników trafia zbiór błyskotliwych opowieści.

“Tam, gdzieś na świecie, na pewno jest lepiej, cieplej, bezpieczniej. Może są większe możliwości, może bardziej cię szanują, może znajdziesz pracę i jeszcze wystarczy ci na życie i na mieszkanie, i na samochód. Może twojej rodzinie tutaj będzie lepiej, bo jej pomożesz, ale
przecież tęsknota będzie zawsze wpisana w twoje życie. Bo każdy wybór eliminuje coś, czego nie wybrałaś. I może cię to trzymać do końca życia w okowach takiego ‘co by było, gdyby’. Niech cię to nie truje. Powodzenia, gdziekolwiek jesteś i cokolwiek robisz”.

Gdzie kupić?

Pozostałe książki tego autora