Pisarz x.pl

20 września 2016

Nowa książka Jo Nesbø na wiosnę!

Nazwisko norweskiego autora kryminałów Jo Nesbø literacko zdominuje rok 2017! A to za sprawą trzech czynników - dwudziestej rocznicy wydania pierwszej powieści w cyklu o przygodach Harry'ego Hole'a, na wiosnę ma ukazać się jej kolejna część, a do kin trafi ekranizacja książki "Pierwszy śnieg". Premiera "Pragnienia" (nieznany...

30 kwietnia 2016

Jo Nesbø – wywiad

Kontynuacja rozmowy z  Jo Nesbø, która była wyemitowana w 161 odcinku Xięgarni na TVN24. Odcinek został nagrany w księgarni Tajne Komplety we Wrocławiu. Koproducentami programu są Biuro Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016 oraz TVN24. Producentem wykonawczym jest SOLFILM.

30 kwietnia 2016

Xięgarnia odcinek 161. Jo Nesbø

W 161 odcinku Xięgarni wystąpił norweski pisarz bestsellerów kryminalnych Jo Nesbø. W programie również Michał Rusniek czytający w pociągu. Odcinek został nagrany w księgarni Tajne Komplety we Wrocławiu. Koproducentami programu są Biuro Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016 oraz TVN24. Producentem wykonawczym jest SOLFILM.    

24 czerwca 2014

Książki na lato. Wakacyjny przewodnik literacki

Macie już plany na wakacje? Jeśli nie, przyda się wam przewodnik z prawdziwego zdarzenia. Nikt nie oprowadza po miastach lepiej niż pisarze. Kto powie nam więcej o Chinach niż Mo Yan? Czyż Norwegia nie jest ciekawsza, jeśli patrzymy na nią oczami Jo Nesbo? Zamiast bedekera pakujcie więc powieści do walizek i w drogę!