19 marca 2020

Szczepan Twardoch i Łukasz Orbitowski piszą powieść online

Szczepan Twardoch napisał na profilu na Facebooku, że wraz ze swoim przyjacielem Łukaszem Orbitowskim tworzą improwizowaną powieść pt. „Na zarazę Zarazek”. Powieść będzie publikowana w odcinkach na specjalnie założonej stronie internetowej. Inicjatywa ma charakter charytatywny. Autorzy namawiają czytelników do wspierania inicjatyw związanych z walką z koronawirusem.

na zarazę zarazek

Na zarazę zarazek

Szczepan Twardoch i Łukasz Orbitowski, pisarze, którzy od wielu lat się przyjaźnią, postanowili wspólnie pisać improwizowaną powieść online. Głównym bohaterem jest prywatny detektyw Zdzisław Zarazek. Jest to trudny czas dla jego branży, na świecie bowiem szaleje epidemia korona-wirusa. Do biura Zarazka przychodzi klientka z nietypowym zleceniem.

Na razie autorzy udostępnili dwa rozdziały, które możecie przeczytać na stronie www.nazarazezarazek.pl Kolejne będą sukcesywnie publikowane poniżej. Inicjatywa ma charakter charytatywny. Pisarze zachęcają swoich czytelników do wpłacania pieniędzy na zbiórki związane z walką z koronawirusem.

Więcej szczegółów znajdziecie w poście poniżej:

Szanowni. Jako pisarze jesteśmy w ciężkich czasach zasadniczo bezużyteczni, postanowiliśmy więc z Łukaszem Orbitowskim…

Opublikowany przez Szczepana Twardocha Czwartek, 19 marca 2020