Pisarz x.pl

16 marca 2015

Iwasiów w MSN

„Biografia, autobiografia, społeczeństwo” - Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie startuje z cyklem spotkań literackich. 

12 listopada 2014

Pulsująca literatura w Łodzi

„Szumy, zlepy, ciągi” - pod takim hasłem odbywać się będzie tegoroczny Festiwal Puls Literatury w Łodzi. To kolejne wydarzenie na literackiej mapie festiwalowej wspierające rozwój czytelnictwa. Jego myślą przewodnią jest łączenie dalszej i bliższej tradycji literackiej z współczesnym "pulsem" literatury.

18 maja 2014

Inga Iwasiów – wywiad, część II

  Druga część rozmowy z Ingą Iwasiów, będąca kontynuacją wywiadu emitowanego w programie Xięgarnia w TVN24.   Program „Xięgarnia” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Promocja czytelnictwa”. Producentem wykonawczym jest SOLFILM.

18 maja 2014

Inga Iwasiów – wywiad, część I

  Pierwsza część rozmowy z Ingą Iwasiów, będąca kontynuacją wywiadu emitowanego w programie Xięgarnia w TVN24.   Zapraszamy do obejrzenia drugiej części rozmowy z Ingą Iwasiów.   Program „Xięgarnia” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Promocja czytelnictwa”. Producentem wykonawczym jest SOLFILM.